Jakob

Webnet

Univerzální síťová lana z nerezové oceli s mimořádnou odolností v tahu a jedinečnou flexibilitou.

Webnet je drátěné pletivo vyrobené z tkaných pramenů z nerezové oceli s výjimečnou pevností v tahu a flexibilitou. Je odolný proti povětrnostním vlivům, extrémně robustní a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Síť z nerezové oceli je vhodná pro vnitřní i vnější použití. Instalace na zábradlí nebo na schodišti poskytuje stabilitu a jasné vedení. Na fasádách může sloužit jako podpora lezení pro rostliny nebo může nastavit delikátní akcenty jako dělicí prvek ve velkých prostorech. Největší výhodou je však jeho jemná struktura. Zejména v uzavřených prostorách pro zvířata v zoologických zahradách nebo ochranných sítích je poškození zraku v důsledku nevyhnutelné bariéry minimální.

Sítě vyrábí Jakob Rope Systems ve vlastní továrně podle specifikací zákazníka. To znamená, že

nejsou žádná omezení tvaru a velikosti. Síťová orientace Webnetu může být vybrána podle potřeby, přesto je obvykle geometricky uspořádaná svisle nebo vodorovně. Webnet lze navíc dodat ve všech barvách spektra RAL. Barvy mohou zvýraznit síť jako architektonický designový prvek nebo ji nechat hladce integrovat do okolní struktury. U zastřešení zoo nebo plotu pro zastavení míče pomáhá černé barvivo, aby bylo oko pro lidské oko ještě obtížnější.

Webnet byl posouzen podle standardních specifikací a podroben mnoha testovacím měřením. V Německu je certifikován Německým institutem pro stavební techniku (DIBt) pro použití jako horizontální a vertikální prevence pádu (Z-14.7-557).

Webnet s rukávy

Standardní verze Webnetu s rukávy je klasika. Je univerzální, flexibilní a ekonomická, zejména u malých průměrů lan. Objímky jsou vyráběny speciálně vyvinutým postupem v naší továrně kvalifikovanými pracovníky. Síť Webnet s objímkami je dobrou volbou pro všechny projekty, u nichž je nejdůležitější design a hospodárnost.

Webnet bez rukávů

Síť Webnet bez návleků je ještě průhlednější než verze s návleky, přičemž poskytuje prakticky stejné hodnoty pevnosti. Navíc nedochází k nepříjemným odrazům světla od rukávů. Síť Webnet bez rukávů se proto ideálně hodí pro pevné a nenápadné ochranné sítě i pro výběhy zvířat v zoologických zahradách, protože je přes ni při pozorování zvířat lépe vidět.

Webnet Evo

Webnet Evo přináší živé struktury do architektury. To umožňuje použití složitých síťových vzorů a konstrukcí pro nejrůznější architektonické aplikace. To vytváří větší svobodu při navrhování a integraci sítí z nerezové oceli.

Vzory sítě Webnet Evo připomínají organické struktury, jako jsou včelí plástve a vlny. Lze je použít k vizuálnímu zvýraznění nudných stěn, nejrůznějších interiérových ploch a příček v místnostech. Webnet Evo rozšiřuje stávající podobu klasického systému Webnet.

Webnet ID

Webnet ID jsou desky z nerezové oceli, které lze integrovat do sítě Webnet. Jsou k dispozici v různých velikostech a prázdné nebo barevné.

Navrhněte na síti Webnet vzory, loga a typografické prvky nebo vytvořte zástěny pro ochranu soukromí.

Dokumenty ke stažení a náhledu

Montážní návody

Technické listy