Hotové rámy pro zábradlí a oplocení
Připravené pro montáž
Vyrobené na míru pro Vás

Jakob

Rámy

Rámy se skládají z Webnetu předinstalovaného do profilů z nerezové oceli, což umožňuje rychlou a snadnou instalaci.

Jako bezpečnostní ploty nebo balkonové zábradlí kombinují Webnet Frames krásu s účinností. Montáž Webnetu na místě trvá několik minut: Rámy jsou dodávány s vhodnými otvory, držáky rámů a sponami podle potřeby a lze je jednoduše přišroubovat ke konstrukci.

Rámy Webnet lze objednat ve standardních tvarech a profilech nebo vyrobit podle vašich potřeb. Díky pružnosti Webnetu je výjimečně vhodný pro nejrůznější geometrie. Díky možnostem barvení všech profilů rámců a výplní Webnet ve většině barev palety barev RAL Classic jsou možnosti pro akcenty designu nekonečné!

Drátěná lana jsou schopna absorbovat tahové síly velmi dobře, snadno se s nimi manipuluje a jsou nákladově efektivní. Vyznačují se širokou škálou architektonických aplikací. Ocelové kabely od Jakob Rope Systems se nacházejí v projektech od zavěšení kabelů a ekologizace fasád až po výplně balustrád. Kabely z nerezové oceli nevyžadují téměř žádnou údržbu a udržují svůj vzhled po dlouhou dobu. Díky tomu jsou také ideální pro dekorativní použití.

Kvalita našich výrobků z lan odpovídá našemu servisu. Nabízíme poradenství a podporu ve všech fázích vašeho projektu, od inženýrství a statiky po instalaci a údržbu lanových a kabelových konstrukcí.

3 různé typy

nejlepší poměr ceny a výkonu

Webnet rámy Classic

Rámy Webnet Classic jsou vyrobeny z nerezových kulatých trubek různých průměrů. Opletové lano, které upevňuje síť z lanek, je viditelně navinuto kolem rámu. Tento typ rámu umožňuje použití prakticky všech tvarů a typů sítí, je nákladově efektivní a stabilní.

elegantní

Webnet rámy Inviss-R

U Webnet rámů Inviss-R je opletové lano uloženo uvnitř v profilu, a proto není viditelné. To propůjčuje rámu velmi elegantní a estetický vzhled. Inviss-R označuje rámy s kulatými trubkami.

minimalistický

Webnet rámy Inviss-C

Analogicky k rámům Webnet Inviss-R se používá pro rámy Webnet Inviss-C obdélníkový nebo čtvercový profil.

Barevné rámy

Volitelně můžeme dodat rámy Webnet s barevným nátěrem na základě palety barev RAL-Classic. Přečtěte si, prosím, náš technický list o spektrálním barvení a mokrém lakování.

Dokumenty ke stažení a náhledu